Trvalá udržitelnost

Uvědomujeme si závazek vůči společnosti a životnímu prostředí a četnými aktivitami přispíváme k dlouhodobé udržitelnosti.

Zásady principu udržitelnosti

Naším cílem je stavět vysoce kvalitní budovy v souladu s principy udržitelnosti, které zohledňujeme v celém životním cyklu našich projektů.

Mezi klíčová témata patří vysoká energetická účinnost, volba materiálů s nízkou uhlíkovou stopou, produkce energie z obnovitelných zdrojů, hospodaření s pitnou a dešťovou vodou, zvyšování ekologické hodnoty pozemků. Při výběru lokací zohledňujeme napojení na veřejnou dopravu a v rámci našich budov podporujeme aktivní přepravu a elektromobilitu.

Naší prioritou je jak zajištění zdraví a bezpečnosti lidí, kteří staví naše projekty, tak i jejich budoucích obyvatel. Spolupracujeme se zavedenými společnostmi na trhu pro zajištění nejvyšší kvality výstavby a dbáme na dodržování etických hodnot v celém dodavatelském řetězci.

Abychom dokázali naše odhodlání, budeme certifikovat všechny naše projekty mezinárodním standardem BREEAM na úrovni Excellent, nebo vyšší. Dlouhodobě usilujeme o soulad s cíli Pařížské dohody.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použitím údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení