Jedinečná síla developerských projektů

Investice do industriálních nemovitostí přinášející vysoké zhodnocení kvalifikovaným investorům, jimž nabízíme jedinečnou příležitost investovat do konkrétních komerčních projektů s vysokým potenciálem růstu.

Naše strategie

Spoluvlastnictví 

Vaše finance jsou investovány do konkrétních nemovitostí ve vlastnictví fondu prostřednictvím jednotlivých nemovitostních společností. Smlouvy s developery jsou nastaveny tak, aby měl fond vždy potřebnou kontrolu nad celým procesem. Díky pečlivému výběru realit z různých segmentů, s majirotním zaměřením na logistiku, snižujeme rizika, zároveň cílíme na nadprůměrný výnos.

Specializace 

Specializujeme se na konkrétní typy nemovitostí, v nichž jsme schopni uplatnit naši přidanou hodnotu. Nejsme pouze finanční skupina překupující nemovitosti, jako jeden z mála fondů na trhu se s investory rozdělíme o developerskou marži.

Výběr developerských projektů

Investiční strategie je zaměřena na tvorbu přidané hodnoty portfolia nemovitostí prostřednictvím využívání vhodných investičních příležitostí vznikajících na realitním trhu, zejména v oblasti developmentu nemovitostí.

V rámci jednotlivých segmentů realitního trhu se jedná zejména o skladové a logistické areály, multifunkční centra, rezidenční objekty nebo pozemky. Zvláštní kategorií mohou být pozemky s instalovanými technologiemi pro výrobu energie z obnovitelných zdrojů.

Skladové a logistické areály

Multifunkční centra a rezidenční objekty

Pozemky

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použitím údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení