Nebojte se vyjednávat při refinancování

12.11.2019
Finance

Refinancování hypotéky, tedy přechod z jedné banky do druhé nebo také ke stavební spořitelně, je jednoduché. A nemusíte ani čekat až na termín fixace. Nové podmínky si můžete zajistit dlouho před tím. „Poskytujeme možnost refinancování hypotečního úvěru s odložením jeho čerp

Refinancování hypotéky, tedy přechod z jedné banky do druhé nebo také ke stavební spořitelně, je jednoduché. A nemusíte ani čekat až na termín fixace. Nové podmínky si můžete zajistit dlouho před tím. „Poskytujeme možnost refinancování hypotečního úvěru s odložením jeho čerpání až o dva roky,“ potvrzuje například Petr Plocek z UniCredit Bank. Dva roky jsou běžné i u většiny ostatních bank. Jen je třeba si uvědomit, že fakticky pak budete dohodnuté podmínky čerpat kratší dobu. Jinými slovy, když si hypotéku refinancujete dva roky před koncem fixace a sjednáte si sedmiletou fixaci, budete dohodnutou sazbu reálně využívat pět let.
Sdílet

Novinky a články

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použitím údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení